Hakkında

Merhabalar Ben: Sertuğ YURTERİ

   1988 Yılında sinop’ta gözlerini açmış emekçi anne ve babanın 2. en küçük çocuklarıyım 🙂 Tüm eğitim hayatımı doğduğum yerde tamamladım, ünivesitemi OMÜ okulunda tamamladım ve Kamu yönetimi 3. sınıftayım inşallah bir gün onu da bitirebiliriz (:

   Aslında kendimden değilde daha çok yıllardır hayalini kurduğum bugün – yarın diye ertelediğim web sitemi/blog’umu sonun da kurmaya karar verdim ve yayın hayatına başlamış bulunmaktadır..

    Tüm çalışma hayatım boyunca bir çok eğitimler aldım ve bu alanlarda başarı kazandım ve kazandığım bu başarı giden yollarda siz değerli okuyucularım & ziyaretçilerim le paylaşmak ve yardım etmek istiyorum;

  1. Uzman Satış Danışmanlığı 
  2. Pazarlama 
  3. İletişim ve İkna kabiliyetleri 
  4. Gelişen Dijital pazarlama
  5. Yeni Teknoloji
  6. Hedef Kitle Belirleme
  7. Satış Arttırma Yöntemleri
  8. Gizli Müşteri
  9. Potansiyel Müşteri
  10. Devamını zamanla hep birlikte göreceğiz…

 Konuları bulabileceğiniz, bilgi ve tecrübelerimi paylaşarak, aynı zamanda her paylaşım ve araştırmalarda, yazılarda birçok harika,müthiş bilgileri siz değerli Okur & Ziyaretçilerim’le paylaşarak öğrenmeyi amaç edinmiş, sizlerle birlikte güzel bir aile olmayı ve her alanda kendini geliştirmeyi amaç edinerek, kendine has bağımsız bir platform olma yolunda ilerleyecektir.

 

Yurteris.com‘ a Hoş geldiniz.. Güzel bir vakit geçirmeniz dileklerimle..

×

Bir Şeyler Ara